Kto z SNS?Poslanec z PS to myslel ako žart?Hlavne že sa pozeral do objektívu fotoaparátu tak mi povedz pre koho sa fotil? Áno tie omáčky okolo toho že hajloval a zosmiešňoval náckov a zároveň sa pozeral do objektívu fotoaparátu si môžeš ako obhajobu strčiť rovno za klobúk.No a každý kto hajluje by mal niesť zodpovednosť či je to politik alebo obyčajný človek.

