Pardon teraz tam majú šialeneho blázna:) Horšie vydanie Matoviča:)
Pardon teraz tam majú šialeneho blázna:) Horšie vydanie Matoviča:)
Myslím že tie nahrávky nemci pustili do éteru vedome.A to čo spravil Scholz že natrel francuzov a britov bolo geniálne riešenie
Tam zavítala nefalšovaná neoliberálna demokracia:)
Daj si stránku štatistiky úrad a nájdi si všetky osady a uvidíš.Hadam vieš zaobchádzať s internetom
On ešte žije v dobe temna kde kraľovali kajucníci:)
Stačí si pozrieť ako osady volili a koho:)a hádaj kto v tých osadách drvivým náskokom vyhral:)
Veď tie videá stále kolujú po internete.Takže žiadne tvrdenia ale reálny predvolebný podvod
Jedno múzeum kde oslavovali ukrajinského nacistu z druhej svetovej Rusi vybombardovali.
To čo sľúbil na tlačovej besede sa nejako inak aj z bilbordami javilo v osadách inak.A to sa únia Rómov opiera že oklamal osadníkov
Ak si nezaregistroval tak tu je spor medzi indiánmi a Old Shatterhandom:)
Možno sa raz dočkáme že raz sám na seba podá trestné oznámenie:)
Ten tvoj optimizmus je nekonečný:)
Väčšinou tam ostali ranení vojaci ktorých velitelia nechali napospas
Avdijivka bol toho príkladom že po uzavretí sa dostalio veľa ukrajinskych vojakov do zajatia a to hrozilo že ich uviaznu tisíce a to vďaka ukrajinským veliteľom ktorý asi študovali osobitnú školu namiesto vojenskej
Práveže to robia Rusi ukrajincom
Po dlhých rokoch ekoteroristi aktivovali spiacu bunku na Slovensku:)
Najväčší gól bol keď američania zistili že aj ich vlajky šijú v Číne:)
Píše z internetového frontu:)
V čom?Že nesúhlasia vyslať vojakov na Ukrajinu?
No hádam keď bude napadnuté nejakým nepriateľom tak hádam armáda netečie:)
Odporúčame