Myslíš? Akonáhle jednotky NATO vkročia na územie Ukrajiny tak si myslím že Rusko vyhlási vojnu a tým pádom sa všetko zmení na vojnu medzi NATO a Ruskom a ver že nebude cesty späť.
Myslíš? Akonáhle jednotky NATO vkročia na územie Ukrajiny tak si myslím že Rusko vyhlási vojnu a tým pádom sa všetko zmení na vojnu medzi NATO a Ruskom a ver že nebude cesty späť.
Prestaň už čítať dezinformačne weby:)
Očakávam že neoliberalne hlisty a dezinformačne weby sme, Nko, aktuality spustia lynč na toho profesora.
A presne si to myslia aj na západe lebo keď eú a NATO predstavitelia rokujú tak nie o mierovom urovnaní ale o vojne
Takých ľudí čo chcú posielať NATO vojakov na Ukrajinu treba pozatvárať
Lipšic môže robiť na GP vrátnika alebo kotolnika:)
Pobaltske štáty, Poľsko a Veľká Británia súhlasili z vyslaním vojakov na Ukrajinu.Ked som čítal diskusie na poľských weboch tak poliaci sú zdesení koho to zvolili
Gambaty končí a dúfam že si ho čoskoro preberie naka
Wagnerovci v roku 2014?:)
Krásny slovník k ženám máš.že si ty volič extrémistov z PS
Celá ich strana je zložená zo psychopatov,deviantov, pedofilov,zlodejov a podvodníkov
Jožko Prcátko ževraj sexuálne obťažoval Romanu Tabak tak dúfam že polícia bude promtne konať proti zvrhlíkovy
Z bežného úmrtia chce západ urobiť vraždu?:)
Máš pravdu na západe robia všetko najlepšie a zvyšok sveta sú len babraci:) Američania vo veľkých počtoch chodia na Kubu za zdravotnou starostlivosťou
Minule bol článok že veľa ľudí chodí na zákroky do Turecka a hlavne kôli implantátom ktoré sú aj dvakrát lacnejšie a teraz naši zubári plačú že im odchádzajú klienti
NATO je nútené kupovať muníciu z tretích krajín lebo čo mali tak odovzdali ukrajincom.Keby taký konflikt nastal tak si myslím že by nastal v Európe armagedon
Kde chodíš na také myšlienky:)Priznaj sa že chodíš za Trubanom:)
Mladá generácia by sa v zákopoch psychicky a nervovo zrútila keby zistili že tam nieje žiadne pripojenie na wifi:)
Ty si zjavne sedíš na ušiach:) Bezdetný Macron nasadenie vojakov nevylúčil.
Keby si viac čítal tak sa dozvieš:)A nie si hubu obtierať do každého
Odporúčame