Zase jedna agentúra robila prieskum po Európe či súhlasia aby sme dodávali zbrane na Ukrajinu a výsledok bol jasný že väcsina ľudí si to neželá ale mienkotvorné médiá ani ťuk o tom
Zase jedna agentúra robila prieskum po Európe či súhlasia aby sme dodávali zbrane na Ukrajinu a výsledok bol jasný že väcsina ľudí si to neželá ale mienkotvorné médiá ani ťuk o tom
Veď dobre nemaj rád ale páliť knihy?To nacisti robili a ešte sa stávajú pomníky nacistickým kolaborantom
Čo trepeš za hlúposti! Posledné mesiace mesiace médiá,politici, vojenskí analytici,generali a nielen u nás ako treba vojenský podporovať Ukrajinu k mieru.To čo je za blbosť vojenský podporovať a čakať že bude mier!Mier môžeš dosiahnuť diplomaciou čo sa v Európe nedeje a môže sa to zvrtnúť do globálnej vojny ale liberlnej havedi je to zjavne jedno oni chcú bojovať do posledného ukrajinca
Bachmut je pre ukrajinskú armádu stratený a čudujem sa že vedenie tam necháva zomierať vojakov.i keď veľa vojakov a techniky už pred pár dňami odviezli.
To pálenie kníh je riadna a neodpustiteľna vec a len aby sa im to niekedy nevrátilo.
A keď sa pozrieme že sa zakazuje jazyk,pália knihy,podporujú sa kadejaké polovojenské nacistické zoskupenia,zakazuje sa ruska kultúra a nielen na Ukrajine a nemci posielajú tanky Leo2-14 kusov a Leopoard1-88 kusov tak čo si má myslieť obyčajný človek?A ešte politici,médiá a mimovládky formujú v ľuďoch vojnovú propagandu
To je ako pri kovide keď médiá prestali dávať priestor lekárom z opačným názorom a pretláčali výhradne lekárov a imunológov čo zastávali očkovanie,testovanie a farmaceutické firmy a poniektorí takzvaný vedci sa vyhrážali ľuďom že ich budú postupne dávať dole po jednom.V terajšej dobe sú to médiá ktoré nás vedú do šialenosťi ako vojna
Manipulácia ti ide veľmi zle a zjavne nemáš vôbec žiadnu znalosť o amerických vojnách a vyberaš hrozienka z koláča.
Dúfajme že Udaj dostal pozvánku:)
To je jediná relácia čo pozerám na TA3 a ak ju zrušia tak mažem ďalši tv kanal
Máme plán:)Ja mám jednu a Edo druhú letenku:)
Ja som tiež nepostrehol keď američania vraždili v Iraku že by športovci ako Hašek pľul síru na amerických športovcov.Alebo to je iné?
Prečo teraz neprotestuje že USA sa angažuje v bombardovaní Jemenskeho obyvateľstva?Je to iné?
Tiež nesúhlasím že sa bojuje na Ukrajine ale ak Európa sa nedohodne bez USA na rokovaniach o mieri tak doplatí na to celá Európa,Ukrajina a Rusko.A USA bude smiať akých hlupákov má vazalov
Myslím že plán úteku majú vypracovaný už dávno:)A nielen Edko a Jarko ale viacerí vládny aktéri
Obrovská tragédia a dúfam že zachránia čo najviac ľudských životov
V októbri po týchto ani pes neštekne.A dúfam že ani po celej koalícii+SAS
Aká vláda taký ich verný voliči ty výplod:)To aj doma ti vravia že si výplod a lúza:) Admin nech si už urobí poriadok s náckom a nech ho doživotné blokne
Kde bola normálnosť keď USA+vazalske štáty vojenský napadli Irak, Sýriu, Afganistan,Libyu a Jemen kde doteraz USA, GB a Saudská Arábia bombardujú ľudí?
Šašek je agresívny stvač čo bez príčiny mlátil ľudí
Takéto incidenty budú pre Európu najmenší problém.A ťažkosti nastanú keď Ukrajinská mafia začne preberať jednotlivé štvrté miest čo sa už deje napríklad v prahe
To majú rozdelené do kategórií aby sa čitatelia zorientovali:)
Porošenko je podrž taška Putina?
Teraz som ťa nepochopil:)
Odporúčame