Pamätáte čo raz povedal bývalý prezident Porošenko ľuďoch z východu Ukrajiny? Naše deti budú chodiť do školy a hrať sa a ich deti z východnej Ukrajiny budú sedieť v pivniciach a krytoch.A vtedy celá Západná gubernia mlčala
Pamätáte čo raz povedal bývalý prezident Porošenko ľuďoch z východu Ukrajiny? Naše deti budú chodiť do školy a hrať sa a ich deti z východnej Ukrajiny budú sedieť v pivniciach a krytoch.A vtedy celá Západná gubernia mlčala
Tých čo živíš z tvojich daní hľadaj v Oľano voličskej základní:)
Aspoň vidieť akých nebezpečných vládnych politikov máme ktorý sa podieľajú na deštrukcii štátu.Ešte šťastie že nie sme vo vojne lebo takýto ako krupa by ľudí za iný názor popravovali
HaSSek nácek zase prskal síru?:)
Máš nejaké dôkazy že sú zločinci?Už sa našli tie 3 miliardy čo údajne Fico ročne ukradol?
Myslíš že ľudia zase uveria na Oľano klamstvá?
Po voľbách o ňom už nebudeme počuť
Tuším že pred dvoma dňami bol na polícii
To ešte bude komédie:)Rado Procházka vie o tom rozprávať
Trojročná názorna ukážka koho a aké strany nevoliť takže všetci vedia čo by sa stalo keby sa zase dostali také alebo podobné strany do vlády:)Ak Fica nezničite tak v tomto roku bude nový premiér Robert Fico:)
A myslím že trojročné terorizovanie a ponižovanie od vládnych činiteľov aj stačilo
No podľa niektorých vládnych politikov pôsobiacich v eú áno.
Neveriaci Tomáš:)Ale skús si pohľadať videá na telegrame a uvidíš utrpenie ukrajinskych vojakov.Je mi veľmi ľúto že bežných Ukrajincov hádžu do mlynčeka aby elitné ukrajinské a zahraničné jednotky utiecť
Veď o to ide aby ľudia nemali na jedlo, energie a následne budú ľudia prepisovať majetky na korporácie aby mohli prežiť.V Čechách chcú zvýšiť odchod do dôchodku na 68 rokov a enormne zvýšiť daň z nehnuteľností a to čaká aj nás
Teraz som to nepochopil dostal si záchvat alebo ti klávesnica blbne?
Tak hurá poďme do Jemenu podieľať zbrane aby sa bránila agresorom
Kým tie tanky prídu tak bude po vojne:)A ešte jedna munícia do leopardu stojí 10 tisíc dolárov tak som zvedavý ako k tomu európske štáty postavia.
Zarážajúce bolo že koľko tankov nemci pošlú leopard2-14 kusov a leopoard1-88 kusov
A nezískala veľký glóbus?
Dzurinda sa ponúka ako na trhu a kto by stál o poškodený a starý tovar s pochybnou minulosťou Gorily
A USA je záchranene:))) Tešili sa ako malé deti pri zostrele:)
Odporúčame