uz daj pokoj s mafiou lebo teraz nam mafia vladne a tato kauza bude mat dalekorozsiahle dôsledky na Slovensku a aj vEU.A vrabce uz stebotaju ze EU pravdepodobne posle pozorovatelov co je hanba pre Slovensko ale aspon zistia co za diktatora tu mame
uz daj pokoj s mafiou lebo teraz nam mafia vladne a tato kauza bude mat dalekorozsiahle dôsledky na Slovensku a aj vEU.A vrabce uz stebotaju ze EU pravdepodobne posle pozorovatelov co je hanba pre Slovensko ale aspon zistia co za diktatora tu mame
ano po smrti uz bude ale ked ziadali este pri prvom zraneni tak to zamietli
Fico ma po Matovicovi zaujima najmenej a ked kradol tak sup snim do lochu.Staci sa pozriet v akych kauzach gambaty figuruje a je jasne ze na zametanie stôp a v tomto pripade aj politickej objednavke lebo matelkovcom padaju preferencie
ako pozeram tak Olajna nasadili do diskusie novych trollov
Lucansky sa po prvom incidente vyjadril prostrednictvom advokata nie osobne ale povedz mi jednu vec ze preco prokurator zamietol Lucanskeho rodine ho navstivit a aj telefonicky kontakt mu bol znemozneny.Advokata treba lapnut a nech povie ako to bolo s panom Lucanskym
treba zabasnut mrchozruta gambateho a dozvieme sa vsetko ako to bolo s Lucanskym,E.Valkom a dalsimi obetami
tak sa pozri na mrchozruta gambateho a pochopis ze kde sa objavi tak su tam aj nebostici
Žitný si koleduje o vysetrovacku za take pravdive a odvazne slova.Diktatura zavladla nad Slovenskom a pred volbami ako krasne magorovci narodu spievali
Treba zabasnut gambateho a vsetko sa dozvieme ako to bolo
tvojho diktatora bud zrusi EU alebo Slovaci,tak si vyber co je pre teba mensie ponizenie:)
vy uz mate len to vase povestne leobo fico a naka:)))tvoji pani z koalicie coskoro skoncia v lochu
vyzera to tak ze na Slovensko pride vysetrovacia a monitorovacia komisia z EU a diktator ma po chlebe.
neboj fico bude v klude ale šampus si nechaj pre matelka a jeho poskokov
matelkovci ked skoncia politicke procesy pripominajuce 50 roky tak sa teste na CPZtky
kde sa objaví gambaty tak tam su nasledne aj obete.
vyzera to tak ze Lucanskeho drzali dva tyzdne pri zivote aby zmizli vsetky podliatiny a modriny a este aj Lucanskeho rodina mala zakaz ho navstivit aby nevedeli v akom stave tie dva tyzdne bol.
Diktatorsky stat tu mame a to je fakt.tvoj vodca ziapal ze budeme mat bud testovanie alebo lockdown a co mame teraz?mačkopsa:)Bud mali uzavriet vsetko alebo nic ale nie takto ze daju milion vyniniek len aby Boris vlekar mal biznis
ved zacal spievat ale na nespravneho gambateho podliaka
matelko nie spravili sme ale spravil si tej zubatej len ty tie hody a dufam ze ked bude nova vlada tak budes sa za vsetko zodpovedat.Aky lockdown ste zaviedli na Slovensku?ziadny lebo okrem zavretych barov,restauracii,fitnesiek a obchodou ludia chodia z bubliny do bubliny a vlekar Boris moze zarabat tazke prachy.
Odporúčame