nik zatial nevie ci to bola vrazda alebo samovrazda a je vela nezodpovedanych otazok a tento pripad riadne smrdi a ked nebude prizvany vysetrovaci tím z clenskych statov tak pochybnosti budu len narastat.a este jedna vec keby Kolikova hned od zaciatku neklamala a povedala o zraneniach ktore boli brutalne tak by mozno bol klud.


