Koronavírus zabíja v Európe, v Taliansku zomrelo vyše 10 000 ľudí
Lekari a sestricky v state New York maju nedostatok ochrannych oblekov tak to vyriesili po svojom a pouzivaju vrecia na odpad.A nas Natovic podpisal zlodejsku zmluvu z uhlavnym nepriatelom Pentou na testovanie obyvatelstva a nikomu a ani mediam to nevadi ale hlavne sa do riadenia statu nastahovali mimovladky a pseudo odbornici ako konspirator Smatana.Uz Igor informoval verejnost o com rokoval a co vyrokoval ked mali video summit eu?Ci nam zase bude ukazovat grafi a dookola kydat na Pelleho vladu?Ake ma ekonomicke riesenia pre Slovensko?lebo vsade citam ze ako jediny stat v EU nepredstavil ekonomicky balicek na tuto krizu