Ja keby som bol na mieste rumunov ze ked chcu pracovnikov tak ziadam aby ich zaradili do schengenskeho priestoru lebo prave Nemecko cele roky blokovalo Rumunsko a Bulharsko do schengenu.Rumuni zase vysielaju svojich lekarov a sestricky do Rakuska na pomoc s virusom a ked pozeram na statistiky nakazenych 3800 a 148 mrtvych a este vysielaju svojich do zahranicia.Len nechapem preco Nemci prosia o robotnikov ked im za posledne roky prislo vyse miliona migrantov:)


