V Iraku sme pod velenim USA a nie pod Irackej armady
V Iraku sme pod velenim USA a nie pod Irackej armady
Este raz!maju vypadnut vsetky zahranicne vojska a to sa tyka aj nasich:)
Klud nacek lebo ti praskne cievka:)Tvoji teroristi maju opustit zakladne v Iraku:)
Ty si asi dokladne necital ze vsetky zahranicne vojska sa maju pakovat z Iraku?:)))
Jedna vec je ze dostali USAci+NATO kopacky od Irackeho parlamentu a druha ci aj dobrovolne vypadnu:)mam tusaka ze sa USAci presunu v ramci Iraku ku kurdom.
Skvely je len tam kde maju USAci PVO pod kontrolov inac je nepouzitelny:)))
Ze postrach?:)))Ved im ho minuly rok zostrelili iranci:)
Liberalna fasisticka uderka sa tu v diskusii krasne ukazala ako priahnu po vojne a smrti.USA ako prepadlo Afganistan a Irak tak uvrhlo blizky vychod do chaosu.
Z USAkovom po jeho boku uz nepojde nik,ale ty sa kludne mozes prihlasit v oplotenej ambasade ze si pripraveny:)
Ukaz mi jednu krajinu kde USAci odisli dobrovolne:)))Irak moze ustavnym zakonom vylucit ale ver ze odtial nikdy neodidu
Pri prepadnuti Iraku boli aj vojaci SR?Ked prepadavali Irak pod zamienkou ZHN tak ju prepadavali USA a Anglani.
Nechapem kto tym chlapcom dovolil chlastat pocas MS20:)
priznaj sa ze si si dal od Trubana 5g bieleho:)
Slovnik dnesneho liberala:)))
Kedy budu sudit USA za genocidu Irackeho ludu?
Len aby tie zbrane hromadneho nicenia nenasli iracania na US ambasade:)
USAcikov maju vsetci radi a preto maju vsetky ambasady oplotene:)
Je jasne ze obvinenie na Fica bude stiahnute ale co s podvodnikom,DPHackarom žaludom?:)ten je od macochy?:)
Ja som zvedavy co na to povie obvineny za podvody žalud:)))
Odporúčame