USA v II.svetovej kolaborovali s nemeckom.
Vo Vietname zahucalo vyse 26tisic americanov a ostatny zdupkali
Irak napadli pre falosne dokazy o ZHN kde do dnesneho dna je cez milion obeti.
V Syrii USA bojovali dlhe roky a IS sa stale rozsiroval.a teraz kradnu ropu
a Afganistan?uz zacali 18stu sezonu neuspechov:)
Libyu USA+jeho spojenci rozbombardovali
USAci blizky vychod uvrhli do nekonciaceho chaosu s milionmi obetmi


