Ak sa dohodnú odobere hlasy aj KDH..ozaj chytré. Môj názor je, že opozícia, konkrétne Matovič mu tento zákon podporia. Prípadne možno SaS ak im povolí trávu ( ich hlavnú požiadavku)
Ak sa dohodnú odobere hlasy aj KDH..ozaj chytré. Môj názor je, že opozícia, konkrétne Matovič mu tento zákon podporia. Prípadne možno SaS ak im povolí trávu ( ich hlavnú požiadavku)
Boa, čo už keď som tím ko..tom naletel. Keď mi prišiel výpis a je pri mne Mikloš alebo Kaník rovno ich nakopem do ri.i. A to majú ešte tú drzosť účtovať si za vedie účtu a podobné blbosti. Ja keď si požičiam z banky tak im to účtujem? Jediné čo dúfam je, že nízke výnosy sú spôsobené krízou a kupovaním lacnejších akcií, ktoré ( chcem tomu uveriť) pôjdu po kríze hore. Ako sporiteľ by som bol za investovanie do infraštruktúry vrátane napr. jadrovej elektrárne Mochovce, kde by bol zisk a dividendy isté a zároveň by som tým pomohol ekonomike tohoto štátu..či zle uvažujem?
:-))) šak oni toho veľa nenaliali. Tak deci z každého ( no ale keď sa to zopakuje 14x) , aj to si miešaš v ústach. Asi nemám vyvinuté chute, lebo kolegovia tam cítili citrusy a tak, mne iba chutilo a čo je zvláštne tak biele ( značku aleno odrodu si nespomeniem) r.2010 a to bol pre naších vinárov zlý ročník.
Osobne ako "obeť" II piliera by som investoval svoje peniaze do infraštruktúry, lebo to sú podľa môjho názoru isté výnosy,aj vhľadom na stále rastúci tranzit medzi ZA a MT.
Možno to chce podrobnejšiu analýzu, takže len dám do úvahy a diskusie. Je lepšie aby si štát požičiaval na diaľce zo zahraničia alebo od vlastných občanov štátu? Je lepšie aby výnos z úrokov šiel vonku alebo zostal doma? Bol by výnos pre občanov ktorí, si šetria v II pilieri vyšší ako miera inflácie?
Neviem či zareagujes..ale skúsim..2009 svetová hospodárska kríza. K Ficovi som kritický v tom že nekonal rázne. Možno mal zdvihnúť DPH a nezakladať sociálne podniky ale pri 5% poklese HDP keď máš naplánovaný rast 5% je problém ukočírovať financie. R.2010 opätovný rast. Nárástol export hlavná zložka nášho HDP. Radičová nedokázala nič.
Deficit neznižovala Radičová. Deficit klesal vďaka rastu ekonomiky. Vzhľadom na fakt, že už takmer nič nie je v sloveských rukách je pričinenie vlády diskutabilné. ďalej zrejme celkom slušne narástol výber z PHM a svoje urobila aj DPH.
čo ma prekvapilo, tak aj v BA vyhral Fico. Na veľa dedinách má podporu aj KDH. Prašť jak uhoď.
Lacnejší ale produktivita a kvalita mizivá. Navyše infraštruktúra a poloha je úplne o ničom.
Dobre..a tam nájdem akože tých Ficovoličov?. žeby som tam stretol suseda čo sa hrdí titulom prof. a je ficovolič?
Neuveríš, ale blok si pýtam. Až na občasné výnimy v holičtve, tam vidím že tá baba sa nadrie ako mula a keď zaplatí nájom a všetky tie odvody je na mizine..tu štát nerád podporujem ( ale toto sú smiešne sumy)
Domáci podnikatelia riešia tento problém minimálnou mzdou a doplatením na "ruku" alebo tým že si nájmu živnostníkov. Zahraniční majú agentúry. Atraktívnou krajinou na investovanie jednoznačne sme. Sotva sa niekde nájdu ľudia ochotní pracovať za menej a za takých podmienok aké si investori diktujú.
A keby bol Miky alebo totka Radičovie tak by si do Rakúska tankovať nechodil? :-)
Jojo..máš pravdu. Tu sa len uvažuje ako zvyšovať a v skutočnosti je problém v neplatení daní. Možno by nemusel byť an Doddov zákon, stačilo by neplatenie alebo vyhýbaniu sa platiť dane povýšiť na trestný čin.
Toto asi bude problém, že do krčiem nechodím..keď tak výnimočne na kofolu. Kukám že moje príspevky číta BA, čím všetkých srdečne pozdravujem.
Tiso ako katolík to určite nerobil pre to aby mu postavili nejakú sochu alebo tablu. Keď je niekto presvedčený kresťan, vie sa pre dobro a pre to o čom je presvedčený obetovať. Takých prípadov je hlavne z ranného kresťansva veľa. Myslím si že Tiso je skôr obeť ako zločinec.
Dobre páni..zlepenec by riešil deficit akým spôsobom? Zdvihli by DPH. Kto by platil najviac DPH , zase len bohatí nie? Takže ani tvz. pravica nie je v tomto spravodlivá a trestá bohatých a úspešných. Nie každý chudobní pije čučo, fajčí cigarety,nechce pracovať a volí SMER. Možno by ste sa divili, keby ste išli od BA smerom na východ, že ficovoliči aj nevoliči chcú pracovať, len kapánek nemajú kde a keď už tak za smiešne šušne. Čo takto pomôcť niektorým regiónom a presťahovať najaký ten úrad tam kde je veľa nezamestaných a nerobiť to naopak? ( napr. pošta, DU )
Odporúčame