keby si si do prezyvky po kazdom novom klamstve naordinovanom z moskvy pridal jedno "u", uz si vo vladivostoku... ono by to asi aj bolo lepsie. co nam este povies: je to len vojenske cvicenie, rusko nikoho neohrozuje, na ukrajine je nacizmus, cielom trojdnovej operacie je ochrana obyvatelov dumbassu, rusko vzdy chcelo a chce mier, sojgu je jasnozrivy, putko je osvieteny? este daco?


