Hľadanie dohody s lekármi sa mení na trápenie. Matovič dáva ultimáta
Ako vidím, MTV sa darí zase rozdeliť ovčanov. Lekári sú už "nepriatelia". Na to mu stačí závisť ovčanov. To, že on sám spolu so Štartérom a HEG sú tí sú najväčšími vydieračmi nevadí. Hlavne, že sedí na peniazoch ako žaba na prameni a rozdeľuje ich ako sa mu zachce. Kto je proti je označený za nepriateľa ovčanov a tí sú na neho nahuckaný ako psi. Len on sám "bohumil" chce pre ovčanov to najlepšie a tí ostatní mu to kazia. Najprv nedá nič, nerokuje, nerozpráva sa. Keď už je neskoro tak podhodí pár kostí aby hladné psi poruvali. TRAGÉDIA.