Prepáč, ale BS má pravdu. Ak to bol on tak mu to súd bude musieť dokázať. Platí tu prezumpcia neviny. Ako príklad uvádzaš vodiča zo zastávky Zochova. Ten však bol zadržaný priamo na mieste činu a sú priami svedkovia činu. Jeho priznanie nehrá žiadnu rolu. Ak chceme byť slušní a chcieť aby sa tak správali aj iní, tak by sme sa samy správať slušne, vyjadrovať sa slušne a hlavne dodržiavať zákony. To že tu existujú indivíduá, ktoré na to kašlú nemení nič na tejto skutočnosti.

