Keď trváš na H20 tak skús piť destilovanú vodu čo je presne H2O- veľa šťastia
Keď trváš na H20 tak skús piť destilovanú vodu čo je presne H2O- veľa šťastia
Áno, lebo u Nás používa zemný ply z RF a PB. Na tieto plyny ú nastavené/vyrobenéúdodávané trysky. Ak sa zmení zloženie plynu tak tie trysky čo máme bude treba minimálne "doregulovať". Ak bude kolísať zloženie plynu tak to bude sranda. Tie trysky u sporáka som uviedol preto, aby bolo jasné že nie je plyn ako plyn čo v tomto prípade platí rovnako ako že nie je ropa ako ropa a zemný plyn ako zemný plyn. To že skvapalný plyn je tiež zemný plyn je pravda, ale záleží čo a skade skvapalňuješ
Súhlas +++
Nič v zlom, ale zo skvapalneného plynu ktorý sme kúpili sa asi na Slovensko ešte nedostal ani M3. Pre SPP je výhodnejšie ho predať najbližšiemu odberateľovi od terminálu (čo aj robí) a ponechať si v rovnakom množstve ten, čo mu mal byť dopravený plynovodom. WiN Win situácia – obaja ušetrili na preprave. To že sa zloženie jednotlivých druhov plynu môže líšiť je pravda. Keď sa tvrdilo, že nie je ropa ako ropa tak sa tiež niektorí smiali. Teraz sú ticho. Keď tu naozaj bude využívaný „skvapalnený plyn“ (v plynnom skupenstve) uvidíme čo na to „povedia“ trysky a ako to zvládne „software“ kotlov. Keď si kúpite sporák na plyn tak väčšinou nájdete v pribalenom príslušenstve aj trysky pre iný druh plynu s upozornením, že výmenu a nastavenie má vykonať „spôsobilá“ osoba. Rovnako je pravdou, že ak by došlo k dodávke „skvapalneného“ plynu do sústavy na Slovensku tak by sa pre odberateľov jednalo o „mix“ plynu z RF a „skvapalneného“.
Helicopter money - vrtuľník odštartoval
Že boli získané nezákonne vedel každý. Tak prečo ho ožalovali? Aby sa ovce mali o čom baviť? Alebo akože aby ukázali ťe OLAJNO sa "Stará" o spravodlivosť? / M
Takže podľa správ na TA3 to bolo zastavené kôli "premlčaniu".V tomto článku o premlčaní nevidím nič. Ak je tým dôvodom "premlčanie" tak sa úplne "vyšmykol" a vyšetrovateľ s prokuratúrou sa môžu (aj s pani KOL) hanbiť. Plné huby rečí o rozviazaní rúk - skutek utek.
V kľude prežúvaj slamu ďalej. Opakuj si "SOM NAJINTELIGENTNEJŠÍ ZO VŠETKÝCH PASÚCAICH SA OVIEC".
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))
Ak nechápeš "Aspoň, že nebol súdom uznaný za nevinného." tak sa pridaj ku tomu vyššie na paši.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))
Čo sa človek nedozvie. Výška príjmu ja závislá na celkovom počte členov rodiny a nie počte členov rodiny poberajúcich príjem. Podľa toho 2 rodičia s jedným dieťaťom zarobia oveľa menej ako 2 rodičia s 2 deľmi. Neviem si predstaviť koľko zarábajú 2 rodičia s 5-timi nepracujúcimi ďeťmi. Asi je tam aj MTV dar na krúžky a podobné hovä.iny.
Ak nechápeš rozdiel medzi oslobodzujúcim rozsudkom a zastavením konania ta sa choď ďalej pásť.
Aspoň, že nebol súdom uznaný za nevinného. Ak vedeli, že to nie je kóšér tak sa mali lepšie pripraviť a až potom súdiť. Vyzerá to tak, že tu sa vyšetrovatelia bez kajúcnikov nevedia ani vy......Hanba pre vyšetrovateľa a súd na 100 rokov.Je to tak max na nasr..tie ľudí.
Komentár s obsahovou hodnotou "0" a gramatický tvarom zodpovedajúcim IQ planktónu. ČO vieš okrem urážania?????????
:))))))))))))))))))))))))))))) )))))))
Ide o to, že to mohli urobiť pred tým a MTV - NIE SÚ PENIAZE!!!!!!! Teraz bude OLAJNO sľubovať a rokovať zo všetkými zvýšení miezd aby to využilo proti SAS. Pri tom nebude pozerať na následky na rozpočet ale na to aby zlikvidovalo SAS - PRETO HELICOPTER MONEY.
Helicopter money - už to začina (rokovania o zvyšovaní min mzdy). Všetko (aj ostatné zvyšovania miezd) sa to spojí s podmienkou udržania 4-koalície (my to chceme, ale SAS odišla, tak by sme to v palamente nepresadili/ tak to nestihneme ako vláda do parlamentu dať)). Ak padne koalícia - love - nič = SAS je vinná - MTV je anjel.
Helicopter money - už to začina. Všetko sa to spojí s podmienkou udržania 4-koalície. Ak padne koalícia - love - nič = SAS je vinná
V Nemecku pomaly vypukla panika. Na rozdiel od Nás je tam však aspoň snaha riešiť potreby obyvateľstva pomocou a prípravou štátu na úplnú odstávku plynu z RF. Nemecko je pri tom % menej závislé na plyne z RF ako My. U nás je zatiaľ ticho. Všetko OK. Celé leto budú ovce masírované kauzou SAS/OLANO a budú sa rozhadzovať peniaze. Naozaj mám pri schopnostiach (skôr neschopnosti) tejto vlády silné obavy z prichádzajúcej zimy.
PREDSTAVTE SI VYMAZALI MI AJ TOTO:
PS: A nechoďte na mňa s LEBOFICO. Volil som túto koalíciu a som sklamaný a bol som touto koalíciou oklamaný..
(nie úplne identické znenie).
Nepokladám za spravodlivé ak zarábam viac, čiže platím vyššie odvody a mám si ešte doplácať. Teraz prispievam na tých čo menej zarábajú či nepracujú. To je OK, ale prečo by som si ešte aj mal doplácať???
Potom zaveďme sociálnu rovnosť - plaťme rovnako a kto si čo priplatí je jeho vec.
Úprimne. MTV je úplne mimo. Po voľbách dostal šancu na to aby vygumoval Smer z politickej scény. Ukázalo sa, že jediné čo vie je manipulovanie a ovládanie ostatných. Sľuby o tom, že „MY BUDEME INÍ“ sa rozplynuli ako dym vo vetre. V čom sú „INÝ“ – v ničom, sú ešte horší a navyše sa ukazuje, že sú to absolútny amatéri. Navyše v slušnej spoločnosti sa po dokázanom plagiátorstve normálny ľudia vzdávajú funkcii sami. Na Slovensku však nie v „mene“ lebo mafia, lebo fico, lebo fašisti atď. Výsledok 2 rokov je absolútny rozklad základných funkcii štátu, financii a rozoštvanie spoločnosti. Nikdy pred tým som také dačo nevidel a nezažil. Kto vyjadrí iný názor je dehonestovaný a okamžite označený za nepriateľa. Táto vláda urobila všetko preto aby sa SMER vrátil na scénu v plnej sile. Teraz sa bojí volieb ako nijaká iná predtým. Čaká Nás leto rozhadzovania peňazí, začala príprava na „čokebyvoľby“. Svoju šancu premárnili . Čím skôr odídu tým lepšie.
Odporúčame