Keď čítam tuto debatu a reagujem na niektoré stupídne názory a nápady tak len očakávam, že z nejakého trolla, ktorý všetkých s iným názorom ako je jeho bez akýchkoľvek argumentov označuje za kremlobotov vypadne: ZNÍŽTE SPOTREBU NA 1/2 BUDETE PLATIT TO ISTÉ AKO TERAZ, AK ENERGIE ZDRAŽIA AJ POTOM TAK ZNOVA ZNÍŽTE SVOJU SPOTREBU O 1/2 A AK ZDRAŽIE ZNOVA TAK SI VYPNITE ELEKTRINU A PLYN A NEBUDETE PLATIŤ NIČ.

