OLAJNO pritvrdí vyjadrenia o zrade a "povalení" ďalšej vlády. GURU začne odborárom sľubovať aj nemožné v štýle "počas krízy" my konáme a niekto chodí na dovolenky atď. Síce obohratá pesnička, ale asi majú dostatok výliskov platní takže nebude problém opakovať to do nekonečna. Vyzerá to tak, že nie je otázkou či SAS odíde, ale či bude z opozície podporovať zvyšok koalície. Jedine odpoveď na túto otázku v skutočnosti OLAJNO zaujíma. S či BEZ SAS ak budú prechádzať hlasovania návrhov koalície je to OLAJNO v otázke zotrvania SAS v koalícii pabsolútne jedno.

