Ako sa zdá ide aj tej pani len o „post“ a nie o občanov. Preferencie, preferencie, preferencie. Plné ústa rečí a za tým je čo? Fleky, prachy a možnosť ovládať ľudí. Demokrati na zaplakanie.
Ako sa zdá ide aj tej pani len o „post“ a nie o občanov. Preferencie, preferencie, preferencie. Plné ústa rečí a za tým je čo? Fleky, prachy a možnosť ovládať ľudí. Demokrati na zaplakanie.
Nič podstatné sa neudeje. Pani prezidentka skoro určite nemá pripravenú úradnícku vládu. Maximálne umožní vedenie rezortov štátnym tajomníkom a bude akože tlačiť na skrátenie volebného obdobia. Postaviť vládu z priaznivcov PS by bola pre túto stranu predvolebná samovražda. Opozícii (nemyslím SAS) stačí čakať. Vládne strany, SAS a PS sa dorazia samy. Bordel ako taký bude pokračovať v mene demokracie ďalej.
Sorry to patrilo inam
Nič podstatné sa neudeje. Pani prezidentka skoro určite nemá pripravenú úradnícku vládu. Maximálne umožní vedenie rezortov štátnym tajomníkom a bude akože tlačiť na skrátenie volebného obdobia. Postaviť vládu z priaznivcov PS by bola pre túto stranu predvolebná samovražda. Opozícii (nemyslím SAS) stačí čakať. Vládne strany, SAS a PS sa dorazia samy. Bordel ako taký bude pokračovať v mene demokracie ďalej.
Nikto nemôže stratiť to čo nikdy nemal, alebo čím nebol obdarený.
:)))))))))))))))))))))))))))))
Čo je pre Slovensko dôležité v globálnom................ Nemá chybu.
:))))))))))))))))))))))))
Kyby sme mali iného prezidenta tak by sa asi táto "tragikomédia" vôbec neudiala, lebo by to "uťal" hneď po odvolaní vlády.
Máš ospravedlnenku??? Meškáš 1,5 hod.
:))))))))))))))))))))))))))
AAAA - už dostali pokyny
:))))))))))))))))))))))))
Tá a teraz sa vrátiť? Čo so šatami?, čo s oslavou? - ZABUDNITE, mám štátnicke reprezentačné povinnosti
:)))))))))))))))))))))))))))
Asi sa začna útok na butiky s tričkami.
:))))))))))))))))))))))
Ide do tuhého. Niektoré nicky absentujú - asi dostávajú pokyny. Klasika - problém - necháme to VIHNIŤ - presne podľa vzoru konania "VODCU".
:)))))))))))))))))))))))))))))
Smer, Hlas a Republika si môžu vyložiť nohy na stôl, otvoriť colu a sáčok s pukancami. "Groteska" (v skutočnosti 3-ročnáTRAGÉDIA pre Slovensko) vstupuje do finále.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))
Tak tento pán práve odpálil ostré torpédo na "bárku" s menom Demokrati.
:)))))))))))))))))))))))))
Pána HEG nemá zmysel komentovať a pani z paláca úradnícku vládu nepostaví. V mene tkzv. demokracie je možné všetko. Všetci sa teraz budú zbavovať viny, akože sú všetci Demokrati a budú to hádzať jeden na druhého. Že to tkzv. koalícia spolu spôsobila nevadí. 5 mesiacov je pre ovce dosť dlhá doba aby na to zabudli.
:))))))))))))))))))))))))
Ty si u neho nakupoval "mastičky", že všade vidíš SMER???????
Že ty si asi feťák a stretáš takých ako ty ešte neznanemá, že feťáci su aj všetci ostatní.
Zákon "hovorí" jasne. Neznalosť zákona neospravedlňuje. Ak to vyrábal z toho čo vyrábal mal vedieť čo porušuje a čo mu hrozí. Nemôžete beztrestne porušovať platný zákon. Hlavný problém teraz je, že je za to vysoká sadzba? Keby bola nižšia už to nie je problém????
SPAMATUJTE SA!!!!!!!!!!!!
a o tom, prečo je stále najväčším rizikovým prvkom pri online platbách samotný vlastník účtu
Takže väčšie "zavádzanie" som už dlho nečítal. Podľa zákona musíte "vlastne" poberať príjem a vykonávať platby "elektronicky". Niekto Vás donútil používať ním navrhnutý systém a Vy ako vlastník "peňazí" ste napokon ten blbec. Nie tí čo Vás chcú okradnúť, nie tí čo Vás majú chrániť, nie tí čo parazitujú na skutočnost, že dispopnujú s Vašimi peniazmi zadarmo a dokonca im za to platíte, nie tí čo vymysleli a nútia Vás používať systémy ktoré umožňujú Vás okradnúť.
Odporúčame