V politike nemajú čo robiť ani mafiáni, či plagiátori. Podľa teba plagiátori môžu.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
V politike nemajú čo robiť ani mafiáni, či plagiátori. Podľa teba plagiátori môžu.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
NIE
Snívaj ďalej
:))))))))))))))))
Tvoja mentálna úroveň sa dá dosiahnuť len "Lobotómiou".
"Bolo a je lepšie zveriť Slovenský štát plagiatorom"
:))))))))))))))))
Pánovi "demokratovi" sa nepáči iný názor?
:)))))))))))))))))
Ona upokojuje situáciu od už jej zvolenia. Kam to tak doviedla všetci vidíme a cítime na vlastnej koži.
:)))))))))
Najlepšie by urobil, že by ju utajil tak, že by ju nikto nikdy nevidel.
:)))))))))
Bud rovnako máš cca 1,5 až 4% DNA neandertálca ako ostatní
https://dennikn.sk/371755/su-nas-az-4-percen…
alebo máš miesto tých percent DNA "Blbouna nejapného"
:))))))))))))))))))))))))))))))))
Veď to bola len HRA
:)))))))))))))))))))))
Fica ste "odbavili", teraz by ste mohli dať dačo ku téme článku - HEGER
:)))))))))))))))))))))
Vtedy sme dúfali, že Naši budú súkať viac pukov do "sietí" súperov ako dostaneme, a teraz asi dúfame. že tú sieť hodia na NEHO
:))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja dúfam, že bude pod 4% - "0" LOVE
Asi jediný z nich bol príčetný.
Asi si iný "Čávo" ako normálny ľudia ak sa dokážeš "odbaviť" pri čítaní. Ja to nedokážem.
:))))))))))))))))))))))))))))))
„Podľa informácií, ktoré mám, dnes na jeho účte nie je ani euro,“ priblížil Heger. Nariadil kontroly, ktoré majú preveriť, či bola dotácia udelená v súlade so zákonom. Ak sa preukáže, že nebola, bude proces zastavený.
TAK TOTO VYJADRENIE NEMÁ CHYBU!!!!!!!!!!
?????????????????????
:))))))))))) )))))))))))))))))))))))))
Dočasne poverený premiér??????????????
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/66651…
Premiér Eduard Heger požiadal prezidentku Zuzanu Čaputovú o zbavenie poverenia viesť vládu. Prezidentka žiadosti premiéra vyhovela.
KOCÚRKOVO JE ŠUVIKS
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ešte raz: nauč sa čítať ak nevieš. Ak vieš, a nevieš čítať s porozumením, tak ti už nieto pomoci.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Celé to vyzerá ako organizovaná príprava kádrov PS na riadenie po voľbách.
Tak keď to nie je nič nezvyčajné tak mi napíš, kedy už takáto situácia v SR bola? Kedy hrozilo, že "nezvolená" vláda tu môže vládnuť 1 rok po parlamentných voľbách?
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ten pojem "závodná kuchyňa" je úžasný. Vyjadrujem "nekonečný" obdiv autorovi.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Že bude úradnícka vláda som neveril - MÝLIL SOM SA
Odporúčame