Takto sprosty clanok som necital ani nepamatam kedy! Hanba!
Takto sprosty clanok som necital ani nepamatam kedy! Hanba!
Uz aj v Pravde slopu!?
Moj ty boze! Uz som si myslel ze Trump je nenavratne s poskodenym mozgom! Ze vraj kupuje ladovce! Az v clanku je ze ladoborce..... Ten kto to vlozil na net by mal letiet z prace, aj oknom!
Vodod a plyn,neznamy pojem atd.
Lebo su lakomi a nenazrani ako prasce. Barbari.
Aj Petrohrad postaveny zahranicim.....ale to je uz vsetko!
Ten dochodok, dajte nan zdroj.
Klames! Plati to pre tych co neovladaju jazyk krajiny kde ziju. To iste plati aj v Rusku!
Rusko je nebezpečné a treba sa k nemu podľa toho správať. Nemá zmysel pozdvihovat klamára, ktorý Tebou pohŕda, lebo si myslí, ze si hlupak keď mu veríš a ťaha ta veselo za nos ba až sa ti rehoce do tváre..to si o nás Putin myslí, lebo demokracia, dodržiavanie pravidiel, slubov a podobne je ore neho prejav slabosti, nič viac. Tu neplatí a nemôže platit " kto do Teba kameňom, ty do neho chlebom". V súčasnom stave a vlastne minimalne od roku 2000 je Rusko nebezpečný sused, pred ktorym sa treba mat na pozore, neverit mu a obmedziť akokoľvek závislosť ci prepojenie s nim. Sú tam ešte o nieco viac osprostení vyznávači Putina ako u nás Fica & co. Na chvíľu sa po Gorbačovovej prestrelke obtreli o náznak demokracie , ktorá nemala ale žiadnu šancu na úspech v krajine s tradíciou korupcie, potierania práv, bezvýznamnosti jednotlivca a série autokratických vládcov od cára, cez Lenina, Stalina, ...az k dnešnému Putinovi a jeho klike.
Monitorovanie zdroja ziarenia je nejaka veda?! Nesranduj! 😂
Ty nie si nacionalista ale hlupak.
Rusko je fasistickou krajinou, Putin je klon Hitlera.
Skupinu blbov si uhadol, nieco v skrupine na krku mas!
Idiotmi,v nicom nezaostavajucimi za oranzovym idiotom.
Tvoja blbost a zlomyselnost nema hranice. Odporny podclovek so sklonmi k udavacstvu.
Levicky tupohlav.
Levicky primitiv.
Fasizmus ovladol Kremel.
Robert Fico a jeho adlátusi teraz žiadajú opozíciu, aby situáciu s epidémiou slintačky a krívačky, ktorá postihuje domáce zvieratá, nezneužívala. Keď tu bola celosvetová pandémia, kántriaca ľudské životy, Smer spolu s náckami spochybňoval každé protipandemické opatrenie, zúčastňoval sa nepovolených protestov a zvážal starých ľudí na vlastné protesty, kde sa nákaza veselo šírila. Na dobytku im teda evidentne záleží viac ako na ľuďoch.
Robert Fico a jeho adlátusi teraz žiadajú opozíciu, aby situáciu s epidémiou slintačky a krívačky, ktorá postihuje domáce zvieratá, nezneužívala. Keď tu bola celosvetová pandémia, kántriaca ľudské životy, Smer spolu s náckami spochybňoval každé protipandemické opatrenie, zúčastňoval sa nepovolených protestov a zvážal starých ľudí na vlastné protesty, kde sa nákaza veselo šírila. Na dobytku im teda evidentne záleží viac ako na ľuďoch.
Odporúčame