Fico je pajacom riadenym z Moskvy.
Fico je pajacom riadenym z Moskvy.
Veru je bystry, hlavne nedoceneny! 😅
A ty vari nie pri utrpeni ukrajinskeho obyvatelstva pri utokoch rusov na civilne ciele?!
Mame prezidentulika tutu mutu Petulka.
Vyskoleny bol v Rusku. Hodnota ludskeho nulova.
Ako vies ze chybaju?! Ja by som si taky isty nebol !😉
Mizerny ortoped je vedeckym odbornikom na covid a vakciny. Vy ste traged!
A za co! Ved sa len bicykloval a utekal pred novinarmi!
Kto ti nevyhovie je arogantny, ze? Osobujes si pravo kadrovat a sudit. Nebud nafukany a povysenecky.
S rovnou chrbticou?! Za zlodejiny synceka sa ani len nezacervenal! Za STB cusal!
Uvedom si ako bolo na tom Slovensko pred 20 rokmi a kde je teraz. Predbehli vas uz Madari, Poliaci, Rumuni! S Bulharmi ste plece pri pleci. Fico zapchava hubu dochodcom dochodkom navyse. Smiesne!
Fico drzi Kotlara nad vodou. Vie velmi dobre, ze jeho tzv.vystupy su nezmysly ale v zaujme udrzania si antivaxerov a inych primitivov pri sebe, je ochotny nehorazne klamat a zavadzat.
Nezasluzi si to! Donasal na kolegov, dal k dispozicii svoj byt STB. A po revolucii robil vsetko tak,aby vytazil maximum zo zmeny. Herec dobry, clovek falosny!
Pravdive tvrdenia sa neinovuju!
Smer podplaca GP,je to len o tom. Pravnicky narcis nema hanbu a svedomie. To uz davno stratil.
Doma nemas nic ine?
Aj sa pobili. Take typicke pre odludi.
Odporúčame