Smer zarobi aj na nestasti. Uvedomte si, ze prenho su tie prispevky len taka kvapka v mori prijmov. Statne funkcie predavaju sponzorom. Strana, ktoru vlastnia velkopodnikatelia.
Smer zarobi aj na nestasti. Uvedomte si, ze prenho su tie prispevky len taka kvapka v mori prijmov. Statne funkcie predavaju sponzorom. Strana, ktoru vlastnia velkopodnikatelia.
Dojemne. Fico rozflakal peniaze na to urcene a teraz to hasi. A ako efektne, zoberie stranam. Smer, s.r.o., zije z inych penazi, predaja funkcii, prispevok je len take prilepsenie. Ked ho znizi, ani si to nevsimne na svojich prijmoch z predaja funkcii.
Ty "menšína". SMK bolo vo vlade 8 rokov, takze o Slovensko sa moze bat len hlupacik.
Je dost pravdepodobne, ze SMK sa ani nedostane do parlamentu. Preferencie opozicie su napriek tomu dost vysoke, aby mala vecsinu.
Verit clovekovi, co za komunizmu riskoval vezenie a nakoniec bol vyhnany z republiky? Alebo tomu, co uz za mlada uzival neobvykle vysady ako dovolenka na Malte, spolu s manzelkou? To nie je velka dilema.
A nakoniec, vladnutie za posledne 4 roky tomu zodpoveda. Vlada nesluzi verejnosti, ale oligarchom.
Ale ked islo o financovanie SDKU, vtedy boli clanky doveryhodne, vsak?
Dennik Novy Cas je najobjektivnejsie medium na Slovensku, povedal pan premier Fico.
Tyzdennik Trend, niekedy pred 2 mesiacmi, poznamenal ze Smer je uspesny bizniz projekt urcitej skupiny podnikatelov, ktori vyuziju Ficovu "retoricku vitalitu" na svoje bohatnutie. Tyzden oznacuje J&T, Poora, Sirokeho ako Ficovych "oligarchov".
Teraz tieto nazory zacinaju mat realny podklad. Nielen ze vo vladnej korupcii sme sa prepadli za par rokov medzi najhorsie krajiny na svete. Nie vlada si vybera dodavatelov na obrovske zakazky - naopak, Smer je investicia velkopodnikatelov na to, aby im priniesol nevidane zisky.
Clovek co podpise Chartu 77 a hrozi mu za to basa, je 1000-krat doveryhodnejsi nez politik, co si chce udrzat funkciu.
V tvojom uzasnom vypise mi chyba jedno - nikto ma tu neokrada o MOJE dane ako podnikatelia cez Smer a.s.
zrusit vsetky NP sveta
Este dodajte osvedcene argumenty, aka sme hladova dolina; ked sa to neschvali, bude to likvidacia rodin a pod
A ked vyrubu les na zjazdovky, treba ziadat o dalsie hektare, ved aj tak uz je tam clovek
A treba zrusit vsetky narodne parky sveta, ved brania rozvoju kraja
Ved otvorene klamu - tie nove hektare su aj na miestach, kde je napr. 30-rocna prisna rezervacia...
Fico
Je to ako so sukromnymi dialnicami. Schvali to on, ale cvakat necha inych..
Co uz,
Mozeme sa zacat skladat na grecke 13. dochodky. Vdaka, Fico.
Re: tak chceme alebo nechceme integraciu?
Skoda, na Sme sa daju ukazat vsetky prispevky od urciteho autora. By si videl moje.
Buducnost
Je to vzdialena buducnost, ale myslim si, ze eurozona sa napokon rozpadne. Jedna vec je, o co sa budu snazit ministri a byrokrati. Druha, ze narodne citenie je silne a prirodzene kazdemu. Nemci budu vidiet, ze ich prachy putuju kvoli zachrane kohosi na juhu. Greci budu kontrolu rozpoctu vnimat ako cudziu nadvladu, horsiu od Turkov. Britom budu zavidiet ich silnu menu. A cele to napetie sa nazbiera, povyhravaju euroskepticke strany a cele sa to rozpadne...
Re: tak chceme alebo nechceme integraciu?
Milanko, Cesi, Poliaci z integracie tazia - rovno povedane, beru eurofondy. Ale nebudu musiet zlozit 4,5 miliardy eur na zachranu meny.
Re: chybny postup
Ja ked som pocul kecy toho Barosa, ze nam len poskytnu informacie, bolo mi uz na grcanie ako z nasich politikov. Co Hitler nedosiahol vojnou, to dosiahnu v Bruseli byrokraticky.
Teorie bohuzial platia
Ekonomicky rozdielne staty nemozu mat spolocnu menu. Inak vzdy niektora z krajin pre nu trpi. To je stara ekonomicka teoria. Euronadsenci ju obisli Paktom stability, ktory sa zial ukazuje neucinny, napokon, je to skor byrokraticke opatrenie. Ti co setria, nakoniec zafinancuju tych, co minaju.
Su len dve cesty - bud natvrdo zviazat menu riadenim rozpoctov centralne.
Alebo silnejsie a slabsie staty budu mat vlastnu menu, co umoznuje kazdemu statu reagovat. Rozhadzovanie typu Grecko, Madarsko, onedlho Slovensko, by sa vratilo ako bumerang v podobe inflacie, a neprenesie svoje problemy na vsetkych.
EU si zda sa vyberie prvu cestu. A je to zaciatok europskeho statu, ked z krajin sa stanu regiony.
Re: Aj keby ich bola mohutná väčšina,
Vidim, ze si na strane ubohych diskriminovanych Romov...
Re: Aj keby ich bola mohutná väčšina,
Suhlasim, 2. pilier musi byt povinny. Inak bude pracujuci donekonecna financovat toho co nikdy nerobil.
Priskoro na uspech
S tou zonaciou Tatier si je Pravda nejaka ista, ako keby bol boj uz vyhraty. Nie je to tak, vyjadrenia ministerskych uradnikov su "musime to stihnut do volieb". A taky minister Medved alebo Fico su vyhybavi
http://www.sme.sk/c/5367949/premier-sa-finom-pochvalil-lesmi.htm
Asi sa nevedia rozhodnut, ci radsej kseft alebo popularita.
Odporúčame