Tú futbalovú som videl v dokumente; myslím, že jedna rovnaká či podobná im ale zostalala pod poľom v bahne a nedala sa nájsť, tak to vzdali (je to z čias, keď lietali permanentne tie bombardéry, čo zdokonaľovaním dosiahnu storočnú morálnu životnosť. Inak článkov o ponorke s menom ruského pohraničného mesta s Ukrajinou je toľko, že človek takmer nenájde ľahko info o amerických, ale predsa - kto nemá rád ruské ponorky, môže sa mrazivo pobaviť aj americkými: ( https://www.youtube.com/watch?v=CXfPEevRis4 ), ( https://www.youtube.com/watch?v=PvXGYFVNqYM ), (https://www.youtube.com/watch?v=l3OPDWUjTsc ), ( https://www.youtube.com/watch?v=ayC5iY-eIxY ). Megazbranie sú ale tiež one-size-fits-all prístup, asi nič pre dlhodobý záujem, ak v tom čl. nepracuje.

