S oveľa vyššími rýchlosťami bude "treba" nahradzovať viacero komponentov a viacero vecí hádzať do šrotu (to ale možno aj bez 5G ak ide iba o to).
S oveľa vyššími rýchlosťami bude "treba" nahradzovať viacero komponentov a viacero vecí hádzať do šrotu (to ale možno aj bez 5G ak ide iba o to).
Výsuvnú kameru majú inak aj veľa väčšie obrazovky, napr. 27-palcové displeje Philips, a podobne bolo s netbookmi pred érou tabletov, asi Asus niektoré... ale povie mi niekto informovaný, že ak niekomu v dôležitej chvíli môže prebiehajúci hovor blokovať pohľad na obvyklé zobrazenie hodín v Androide, ako zapnúť v Android 9 nejaké väčšie hodiny počas prijatého a aktívneho hovoru (keďže po oddialení fónu sa samozrejme zapne displej aj tak)? Dúfam, že si to výrobcovia nešetria na smart-hodiny teda...
Alebo nahrať konšpirátorom o tom, že treba mládež navyknúť fónmi na nejaký transhumanizmus. Ale tie výkony môžu byť pritiahnuté za vlasy, ktovie, aký veľký by bol telefón, ktorý by na využitie tej rýchlosti mal pamäť iby typu cache level 1.
Z tohoto nehrozí, že sa krajina prepadne korupciou sama do seba, ako sa kdesi tvrdilo o zssr. Navyše komplikovanosť toho všetkého tiež akoby potvrdzovala, že appka Threema nebola jedinou utajovacou štruktúrou v celej veci.
Jedna vec sú ľudia a druhá niekedy lobizmus, ktorý vie fungovať, pokým niečo nedostane (:-(().
Časté zmeny politických vlád uľahčujú dopúšťanie sa chýb hodnotenia a hlavne povrchností a podliehania marketingom. Väčšina aj totalitárnych nárokov sa tiež (pseudo)historicky zdôvodňuje tým, že sú tiež nejako odnepamäti (niekedy v konkurencii ostatných i podobných samozrejme), pričom už z marketingu ľahko vidno, že kto neponúka široké spektrum možností, ponúka možno široké inštrumentárium nátlaku, teda do istej miery vlastne iný produkt, než sa zdá.
Pri tej rybe mi hneď prišiel na um citát postnutý nejakým am. umelcom, menom asi B. Brown alebo tak nejako, už sa nepamätám, ktorý hovoril, že dospelosť je ako jazda na bicykli, keď bicykel horí, cesta pod ním horí a tiež všetko okolo horí...
Asi netreba byť ani dôchodcom - úpal, nevoľnosť a podobne a hneď je jasné, že phablety nie sú ideálne pri náhle obmedzenej efektívnosti ich obsluhy.
Podľa toho USA na Čínu vo verzii od 2001 tiež zareagovali v 2007 mali aj nejaký úspech s tým - teda pred krízou.
Keď som ešte (...) nepoužíval žiadnu sociálnu sieť, bol som trochu ohromený, že im jedna inštitúcia robila marketing podporu istej soc. siete na fotky a oveľa viac, keď kvalifikovaný i autorov vlastný výklad k nejakej tvorbe zasa v inej inštitúcii bol doplnený odobrením, aby ľudia svoje názory či podobné správy v súvislosti s podujatím zdieľali na sociálnych sieťach (obidve inšt. boli asi príspevkové) - podobne ako to zvykli TV správy už dlhší čas. V podstate som bol prekvapený z takého buď neistého resp. komplikovaného mechanizmu, do ktorého majú ľudia bežne ísť... On nie je vôbec priamo komplikovaný, ale to je podobné ako kedysi so satelitmi - kto je odborník na antény, vie, že heslo typu parabolku na stenu a konekor opatrne do televízora je síce prorocky zjednodušujúce, ale trochu nekompletné.
...keď premýšľam o probléoch ľudí na slobode, napadá veta z div. hry (Keď myslíš, tak mysli) a mnohé články o prokrastinácii, ktorá je asi pre každého vážnym problémom (videl som pokus o takticko-technické riešenie napr. na https://www.makeuseof.com/tag/stop-procrasti… ) vs. umelecký citát jedného am. fotografa, aby sme robili presne to,čo robíme - totiž že je to jediná cesta. Heslo bolo na pozadí knihy s názvom PROVOKE. Keď sa to 1. zneužije niekde na boj proti prokrastinácii nútením iba do nutne nezaujímavých vecí, rozšíri ju to vlastne na všetko. Potom (ako si všimol u inej umelkyne ten fotograf) existuje aj problém múz v celých dejinách umenia, ako asi zdôrazní onedlho akcia jednej zahr. firmy. Možno je vždy rozpoznateľný prejav Slovákov v zahraničí uvediteľný práve do súvislosti s prevahou "keď myslíš, tak mysli" v nejakej obmedzenej verzii a s prevahou tech. vzdelávania (u ktorého sledujú drogy v splaškovej vode a tak). Vydajte pls. nej. antipsychiatriu radšej.
V neskúsenom a nechránenom prostredí môže liberalizmus vypáliť ako vtip škodoradostného eštébáckeho súpútnika - ambícia niekoho tak dopliesť, že pre neho zostane jedinou kultúrou iba vnútorne obdivovať to, ako niekto pôvodne (aj) jemu určené statky pekne kultúrne spotrebúva (:-(().
(A zajtrajšie počasie empiricky tiež nenalieva chladený optimizmus...)
Tak si to musím prečítať.. ale autori hádam od Martina Rakovského cez povinné čít. 19. stor. a asi aj po 21. mali pomerne ťažší život, keď kritizovali režimy typu väzníc a robotární... Zrejme sa príslušné spravujúce týpky "od rány" vždy vedeli obracať.
Vďaka, keď budem mať čas, prečítam si. Ale čo ak je pedofilstvo u záp. cirkev. pracovníkov a iné režimy iba verziou nejakého nadradeného brainwashingu - také veci okrem iného iste riešia aj tých akože nadradených v režime a je to teda komplikované a nelineárne a voličom ťažko pochopiteľné a ešte aj finančne nenákladné a teda nevhodné pre verejnú politiku a tam je asi tiež nejaký ten pes zakopaný... /Okrem toho... ľudia myslia normalzačne. Keď napr. v takých Topoľčanoch na ulici cez slnečný deň posmievačne pokrikujú nejaké dievčatá na emocionálne sa nekontrolujúceho, teda presnejšie nadávajúceho na vonkajší vzrušujúci pre neho podnet, nedostanú zlé známky - skôr sa to berie, že sa úmyslene posmeivajú psychotickému či intoxik. "týpkovi", ktorého onedlho "zoberú". Ak takto situáciu možno neviem čím popleteného rieši niekto z tiež popleteného kolektívu na internete, už je to niečo iné a vážnejšie. Na druhej strane ten na internete na "Východe" riešil svoju situáciu tiež. Iba sa to stretne.
Stránka má typografické nedostatky... no ale existuje nejaký britský dokument a tam sa nebezpečné či degradujúce zaobchádzania interpretované ako jednoduchý návod na zisk peňazí resp. dotácií. Nemilosrdné všetko ako nátlak používajúci realitný business školený niekedy asi zďaleka nielen z USA.
Keď to bude z tejto stránky v poriadku, pôjde sa s podobným posithom aj po duševnom vlastníctve zdrojov? Okopíroval študent takmer celú nejakú knihu na papier a v USA sa to desiatky rokov nezvykne? Nevidel citát či úryvok v internetovej diskusii? Rozposielali si študenti jeden z kľúčových citátov kapitoly cez internet? Alebo najlepšie malo podobný nápad či pohľad alebo postoj už viacero ľudí z podobnej školy? Ide aj o záverečné cvičenie, asi nie len o akýsi odovzdaný definitívne hodnotný výsledok... Inak samozrejme kto si dá vypracovať iným, aspoň vedome nič neporuší... Otázne teraz bude, ako sú na tom prípravné agentúry s ochranou os. údajov, lebo niekto sa môže stať pánom titulov a investovaných rokov a peňazí pre ľudí vo funkciách, nielen verejných...
To nie je o cirkvi - zlúčiť akékoľvek manipulácia a vytrhnutia z kontextu tak, aby sa do svojho kontextu už nedostali, je samo taký lacný - ale asi psychopaticky populárny - empirizmus, sám osebe brainwashing aj bez elektrošokov. Cirkev má oproti tomuto hlbšie korene aj predpisy, ak nerátame rozčarujúce často formálne úvodné procedúry inkvizície. Všetko o procedúrach a hierarchii, nič o živote. Alebo ako povedala v jednom filme postava stvárnená B. Pittom - TIA (This is Africa)...
... ak som sa nezmýlil, je o tom toto video: https://www.youtube.com/watch?v=YiUN35Ikdfw (Confessions of a Cyber Spy Hunter...)
Zatiaľ ešte podpora funguje - Mate 20 Lite mali včera upgrade na 9-kový systém.
Už pred pár rokmi upozornil americký bezp. riadiaci expert z bezp. firmy na podstatnú pascu prvý raz aktivizovanú asi virtuálnymi pascami na intruderské útoky, že časom nebudeme vedieť, či a do akej miery s nami interaguje technika namiesto ľudí, hoci v jeho danom prípade by boli tie virtuálne pracoviská ľudí vlastne cieľmi cudzej špionážnej či poškodzujúcej operácie.
Odporúčame