VIDEORECENZIA: Veľký mobil so 4K displejom Sony Xperia XZ2 Premium
Bolo by aj zaujímavé vedieť, či natočí alebo zobrazí video UHD (23.97 obr./s) alebo C4K (24,000 obr./s pri 4096 stĺploch namiesto 3840).
(A tiež - či od dosť radikálneho vystúpenia konzorcia MPEG-LA asi v r. 2010 niekto už platí poplatky za patent pri predaji fin produktu napr. v MP4 alebo či sa iba čaká, že si vyberú nejaké patentovacie "úrady" vhodne zvolenú osobu, ktorá mala za to príjem povedzme až 101 EUR a napadnú ju so simulovaným hnevom vlastníkov alebo nejakých dôchodcovských akcionárov, ktorí nechcú sponzorovať niečo, čo ich nezaujíma, a preto požadujú pokutovanie aspoň niekoho, kto na ich účet cez použitie MPEG-LA formátov takto bezočivo zarába atď, a samozrejme zistí sa, že to vie akože iba jeden človek v celej bývalej ČSSR a teda to získa všeobecnú podporu atď.).