Nuz ten co ma rozum uz VW auto si nekupi.To bude pre nich trest
.
Nuz ten co ma rozum uz VW auto si nekupi.To bude pre nich trest
.
No a?Klamali rovnako vsetkych zakaznikov.
Chcu od ludi tolerantnost,ale preco sa nasilu otrcaju pred inymi.
To co predvadza dnesna opozicia je jednym slovom fraska.Hanba takej opozicii co vymysla nepotvrdene kauzy a hlavne svoje neriesi.
To co predvadza dnesna opozicia je jednym slovom fraska.Hanba takej opozicii co vymysla nepotvrdene kauzy a hlavne svoje neriesi.
To co predvadza dnesna opozicia je jednym slovom fraska.Hanba takej opozicii co vymysla nepotvrdene kauzy a hlavne svoje neriesi.
To co predvadza dnesna opozicia je jednym slovom fraska.Hanba takej opozicii co vymysla nepotvrdene kauzy a hlavne svoje neriesi.
Ale to co stvara dnesna opozicia uz hranici zo zdravym rozumom.
Ich nic nedostihlo.To len Matovic nezvlada,ze nie je pri korytku a ze tancoval nadarmo.
To su zase co za bludy.Ten co je v opozicii pre neho zakony neplatia ci co.
Nech Matovic ocisti svoje meno ak sa to vobec da a potom nech ukazuje na inych a to ako male dieta.
Jaj takze ked je v opozicii moze byt podvodnik,mozu sa porusovat zakony.iq 8
Jaj takze ked je v opozicii moze byt podvodnik,mozu sa porusovat zakony.iq 8
Knazko je len mudrlant a pre Slovensko urobil velky ...
Hanba by bola keby vladnu Matovic so Sulikom.N a druhej strane by zabavali EU spevom a taneckami :-))))
Slovo mafian zacala pouzivat opozicia ked vyslo najavo ze Kollar sa stretaval s Pitovcami.To im nevadi,ale z Kalinaka robia mafiana a aj bez dokazov.
Co mame verit Matovicovi alebo Kotlebovi co nechce EU a alternativu pre nas nema?
Matovic ako predal firmu a ako sa zbavil majetku?A teraz sa hra akoze sa slusneho sudcu.
Bavme sa o politikoch v parlamente.Nepisal som o beznych ludoch:-)
Odporúčame