Ak o tom nevies tak Kalinak je uz dlhsie podnikatel.Tusim nejakecrestiky ma
Ak o tom nevies tak Kalinak je uz dlhsie podnikatel.Tusim nejakecrestiky ma
Ak o tom nevies tak Kalinak je uz dlhsie podnikatel.Tusim nejakecrestiky ma
Ak o tom nevies tak Kalinak je uz dlhsie podnikatel.Tusim nejakecrestiky ma
Ak o tom nevies tak Kalinak je uz dlhsie podnikatel.Tusim nejakecrestiky ma
Ak o tom nevies tak Kalinak je uz dlhsie podnikatel.Tusim nejakecrestiky ma
Ty hniezdis s bielymi vranami :-)))
Ty hniezdis s bielymi vranami :-)))
Prestan pisat bludy.Hedviga bola poluticka hra taka ista ako teraz od Matovica.
Matovic riesi par milionov akoze za podvod,ale ze by sa vyhodili dalsie milioni na volby,ktore prinesu len este väcsi chaos,to mu nevadi. by ma zaujimalo preco ma vsetko napisane na bieleho kona manzelku.Co skryva.
Prestan pisat bludy.Hedviga bola poluticka hra taka ista ako teraz od Matovica.
Ked mas podozrenia konaj a nepretrcaj sa ako Matovic pred jamerami.Inak su to len vymysla nijak nepodlozene
Aj Mativicovi sa prasi az tak,ze ho za chvilu vidno nebude.
Matovic je dobry.Vykrikuje na vladu,ze mafia,ale ze on chcel vladnut Kollarom vo sa stretaval s Pitovcami je ok.Asi mu vadi,ze on chcel byt ta mafia vlada len mu to vyfukli.
Nam normalnym ostava rozum stat,ze co za opizicia to stvara.Az tak okato hrabat po moci je uz chore.
Presne tsk.Hned som si pomyslel svoje o Matovicovi ked prisiel s tymto bludom,ze on nebude nova spasa pre Slovensko.
Nepis hluposti.Hedviga nebola vobec cista a bola to len spinava politicka hra a taku istu robi teraz aj Matovic.
Len nezabudaj ze raz to praskne aj Matovicovi.
Odporúčame