Opacna strana dodrzala.Podla dohody za Gorbacova Nato nema co robit na vychode.
Opacna strana dodrzala.Podla dohody za Gorbacova Nato nema co robit na vychode.
To ako by som napisal ze Rusi brania vychod Ukrajiny pred fasistami z Kyjeva Americania z hodili viacej bomb ako za druhej sv. Vojny a Kambodzu bombardovsli tajne.
Vela ludi asi nevie co napachali amici napr. vo Vietname.
Kde si zobral ze primitivnu techniku.Si zisti co maju za vyzbroj a potom pis.
A Rusi ju okupuju?Preco na Ukrajinu boli vyslany vojaci USA Britanie a najnovsie aj Kanady.
Kde vidis konspiraciu.
Tak riadnu hlupost si napisal.EU sa zatial musi spravat tak ako chcu USA.
Skor sa ta opytam preco USA chcu Ukrajinu v EU a hlavne v Nato.
USA su diktator ale tvaria sa ako demokrati.
A ze umreli miliony ludi kvoli USA a nato ti nevadi a dalsich je bez strechy nad hlavou a bez potravin.
A ze umreli miliony ludi kvoli USA a nato ti nevadi a dalsich je bez strechy nad hlavou a bez potravin.
Asi nevies ze na strane separatistov je vela ludi co boli na majdane a kedze boli oklamani isli bojovat.
Rusko nemoze mat partnerov napr. Vo vojenskej oblasti alebo len USA.
Rusi su tam skoro ako "doma".Co tam robia ale americania.
To nie je obchocne ale zo strategie viac menej vojenskej.USA by chceli aby bol svet jednosmerny teda podla ich gusta a je im jedno ci to pojde po dobrom ci zlom
Tu sa nejedna o firmu ale chudakov veriteliv.A preco bolo Slovensko rozpredane za par drobnych.To ti nevadi.
Preco kritizujes len Smer ked to iste sa dialo za ostatnych vlad.
Pravica nerobila to iste? Za komunistov si dostal od statu viac ako teraz.Co si nezaplatis nemas.
Odporúčame