Si riadne mimo.Viem zo skusenosti ze vodici sa zachovali ako psychopati.Prechadzala matka z dietatom v kociku cez prechod.Prvy vodic zastavil a ten zanim nedockavy ho ide predbiehat a skoro zrazil tu mamicku s dietatom.Podobnych situacii sa stalo niekolko za rok.Cize nie len ti chodci su teliatka.

