Do Poľska dorazili prvé skupiny amerických vojakov
klamstvo, no a teraz mi napíš koľko detí a civilistov povraždili bomby USA vo Vietname, Iraku, Líbii, Libanone, Afganistane, Juhoslávii, Laose a v ďalších štov sveta kde USA šírilo demokraciu a mier pomocou humanitárneho bombardovania. No a Rusko určite nezbombardovalo žiaden štát na svete pomocou 14 miliónov ton bômb čo sa rovná 700 atómovým bombám Little Boy, ktorá dopadla na Hirošimu ako mierotvorné USA. Niektoré štatistiky ukazujú, že počas vojny 16% obyvateľov Vietnamu zahynulo, 57% zostalo bez strechy nad hlavou a vyše milióna detí sa stalo sirotami a Rusko takisto nepouživalo a nepouživá chemické zbrane proti civilistom ako tvoje milované USA ktoré vo Vietname použilo 70 tisíc ton herbicídov Agent Orange nasledkom čoho sa aj po desaťročiach vo Vietname rodia znetvorené deti a aj americkí vojaci, ktorí sa s Agent Orange dostali do kontaktu, splodili poškodené deti. No holt šírenie demokracie armádou USA je bez civilních obetí, lenže takýmto bájkam veria len trotli ako si ty.