Alexandrovcov už žerú ryby
nicka, fašizmus bol v Taliansku, nacizmus v Nemecku a ten Nemecký nacizmus má na svedomí 50 000 000 ľudí a s toho len v Rusku 13 950 000, takže obviňovať ruskí národ s fašizmu môže len človek ktorý má IQ améby a ešte taká maličkosť, keby nás tí agresívny rusi neoslobodili spod Nemeckého nacizmu tak by si tu tie svoje bludy nepísal nakoľko by tvoji predkovia Slovania vyleteli komínom lebo podľa nacistickej ideológie boli Slovania podľudia určený k otrockej práci a k vyhubeniu. No to ty ale samozrejme nevieš lebo to nepíšu v Manuáli mladých trotlov s US ambasády....