sardinka, takže treba zostrelovať aj lietadla USA a NATO ktoré bombardujú zvrchované územie Sýrie bez pozvania legálnej vlády, treba zostrelovať lietadla USA a NATO ktoré narušia výsostný vzdušný priestor Ruska, treba potápať lode USA ktoré narušia výsostne vody Ruska a máme tu takú malú tretiu svetovú vojnu kde budú živí zavidieť mrtvim. Vieš ono vojna nieje počítačová hra...........

