gagoš, máš pravdu, veď druhú svetovú vojnu začal Sovietský zväz útokom na mierumilovné Hitlerovské Nemecko, potom obsadil celé Poľsko, Francúzsko, Dánsko, Holandsko, Grécko, Belgicko a ďalšie európske krajiny, začal holokaust a vyhladzoval židov v koncetračných táboroch ktoré budoval na obsadených územiach v Poľsku a Nemecku no a potom sa hrdinská armáda USA v roku 1944 vylodila v Normandii a porazilo agresívne fašistické Rusko v obrovskej bitke pod Moskvou za účasti protisovietskej koalície a s hrdinskou Ukrajinskou armádou pod vedením národného hrdinu a antifašistu Banderu... No a nakoniec zazvonil zvonec a rozprávke bol koniec.

