sardinka, a ty ieš dokázať že tie tanky sú v Delbaceve? A ešte ťa poprosím o nejaké zábery kolóny ktorá bola zlikvidovaná na hraniciach, a len tak mimochodom kolóny tankov sa presúvaju s leteckým krytím, prieskumom, zásobovacími vozidlami, pešími jednotkami a kolóna tankov sa v prípade prepadu rozptýli a bráni sa delostreleckou palbou, leteckým bombardovaním delostreleckých palpostov a samozrejme sa pred presunom robí detailný prieskum pomocou leteckého prieskumu a satelitmi v reálnom čase.....

