súdruh kaplan, pokiaľ viem tak Kvorka bol súdom oslobodený v plnom rozsahu nakoľko sa dokázalo že to bolo účelovo vymyslené kvôli vydieraniu, takže je nevinný a ty by si mal rešpektovať rozhodnutie súdov a nevypisovať tu bludy lebo pred tým súdom môžeš veľmi ľahko stáť ty za ohováranie a krivé obvinenie.

