rado z ss, neznášam dvojakí meter, klamstvá a zaslepenú protiruskú propagandu ktorá napriek tomu že na Kryme bolo referendum neustále tvrdí že Krym bol vojenský zabratý a len blb môže tvrdiť bez dôkazov že na východe UA bojuje ruská armáda a len blb nevie že na východe UA žije ruská národnostná menšina ktorá nesúhlasí z neonacistami v Kyjeve a ktorý sa ju snažia vyhladiť kvôli nenávisti Banderovcov a neonacistov voči Rusom. Ináč keby sa Rusko správalo v otázke východu UA ako USA v otázke Kosova tak by už dávno bol Kyjev vybombardovaný humanitárnymi bombami do doby kamennejm, východ UA by bol samostatný a Rusi by tam mali svoju obrovskú vojenskú základňu. Podobnosť s Kosovom čiste náhodná.....


