klamstvo, samozrejme že máš pravdu veď rusi vyhlásili ATO v Donecku a Luhansku, rusi ich ostrelujú z Gradov, tankov a diel, bombardujú ich kazetovími bombami a bielym fosforom lebo sú príslušnikmi ruskej národnostnej menšiny. A len tak mimochodom, mohol by si nam ukázať zopár satelitných záberov niekolko kiometrových kolón ruskej techniky a vojsk mieriacich na Ukroruinu......


