Viluško, musím ťa sklamať, tatko vstúpil do KSČ ako mladé ucho v roku 1960 po návšteve vojsk Varšavskej zmluvy vystúpil zo strany a na dôvažok nafackal predsedu Závodného výboru KSČ, takže ja a moja sestra sme mali za socíku postarané o naše vzdelanie, nesmeli sme na stredné školy a o vysokej sa nám mohlo snívať. No možno keby otec bol taký antikomunista ako naši kovaný pravičiary tak by som mohol študovať aj na Univerzite Karlovej ako náš slávny bloger kaplan, veď takto zločinný komunisti prenasledovali svojích odporcov, štúdiom na vysokých školách, titulmi a prácou v riadiacich funkciách.....
Ps: Ja zvraciam pri čítani takých primitývnych príspevkoch aký si teraz vypotil.....


