Sklapla sýrska pasca
titus, lenže medzinárodné právo pošliapavaju najvia tí ktorí o ňom najviac hovoria, veď si zober napr. bombardovanie Juhoslávie letectvom USA a NATO, prepadnutie Iraku na základe klamstva, rozbytie Lýbie a Sýrie a v neposlednom rade podpora teroristov v Sýrií len za to že USA ho chce vymeniťza nejakú svoju poslušnú bábku. No a čo sa týka Sme, pre mňa u len smetie ktoré šíri brutálnu demagógiu proti každému kto ma iný názor ako oni a o ich diskusiach by sa dalo písať hodiny a hlavne o tom že každý diskutér ktorí si dovolí mať iný názor ako "páni diskutéry" zo Sme je okamžite označený za menej vzdelaného, socku, agenta Kremľa a rusofila. Ja si pamätám že takto označovali súdruhovia redaktori pred rokom 1989 na stránkach denníka Smena každého kto si dovolil mať iný názor ako bol oficiálny nadiktovaný s Ideologického oddelenia ÚV KSS, no veď zvyk je železná košela....