mienka, a vieš mi vysvetliť čo Rusi do USA vyviezli za 6 049 200 000 dolárov za január - apríl 2015 keď sú len čierna diera a pokial viem tak plynovod a ani ropovod s Ruska do USA nie je....
P.S.: takže aj s USA je to zlé keď ponúkajú zbrane po celom svete, a len tak mimochodom Rusi podpísali zo Saudmi dohodu o spolupráci v jadrovej energii, takže Rusko vyváža jadrové reaktory, ale veď nakoniec jadrové reaktori vyrába aj Somálsko...


