červenáčik, doporučujem ti najprv študovať a potom písať, lebo v opačnom prípade si tu akurát na smiech a ukazuješ svoju absolútnu nevzdelanosť. Veď podľa teba je aj Prvý česko - slovenský zbor ktorý bojoval po boku Červenej armády len výmysel Ruskej propagandy.....


