USA si vysnívali útok Ruska
Pozrel som si a musím ti dať za pravdu. Ospravedlňujem sa za nepravdivý výrok o NATO v súvislosti s BM1994. Ale logický problém naozaj vidím v tom, že posielaš RF za UA, keď sa problém týka vstupu UA do NATO a teda je to okrem UA aj problém krajín NATO (On je to hlavne problém USA). Citujem: "Ak ma rusko nejake poziadavky voci ukrajine, mal by ich v prvom rade predostriet ukrajine, a cosi jej za to ponuknut. Nie rincat zbranami a davat ultimata prezidentom po celom svete... "
Predstavme si, že sú v triede vedľa seba dvaja bitkári, ktorí nevynechajú jedinú príležitosť, aby na seba nezaútočili. Čo je najprijateľnejšia možnosť, aby bol kľud? Aby sa tí ostatní mohli venovať svojej práci a nie furt riešiť ako spor tých dvoch ovplyvní ich život?