Ide skôr o to, že oni sami napadli sami seba a zvalili to na Vietnamcov, aby mali zámienku. To isté urobil Hitler v Gliviciach a podľa mňa aj WTC bola zámienka na Irak, lebo verejná mienka Bushovi nebola moc naklonená. Som zvedavý, čo urobia Američania, keď zistia, že ich prezident zabil 3000 Američanov, aby mokol zaútočiť na Irak.

