A keď býva niekde na ďalekom východe pri UA hranici, tak si s ním môže ešte ..... pomôcť aj inakšie.
A keď býva niekde na ďalekom východe pri UA hranici, tak si s ním môže ešte ..... pomôcť aj inakšie.
Typický novinári. Somariny o výlevoch dvoch narušených tu prezentujú ako hlavnú správu, ale to, že Brhel je nevinný a nie len že nič neukradol, ešte pre štát zarobil, to dajú kdesi na 75. stranu malými písmenkami.
Hovorím o právnej stránke veci. V princípe máš pravdu, lenže ústava a zákon takto na problém nepozerajú a preto tvrdím, že je to nezmysel. Z právneho hľadiska, by si napríklad Mikas musel platiť spoluúčasť, lebo vedome ohrozuje svoje zdravie presne tak isto, ako ten čo sa nedá zaočkovať. Ak vytvoríš právnu výnimku "precedens" pre očkovanie, tak za chvíľu bude tých výnimiek toľko, že budeme mať všetko zo spoluúčasťou.
Ičko bol aspoň trochu prezident. Tí spomínaní dvaja ani trochu. No a o nejaký anti vaxerizmus vôbec nejde. Normálny prezident by tých komediantov "vyhnal z javiska" už pri tej prvej babranici "škatule škatule hýbte sa" a v tom, pre nás horšom prípade, by skončili v parlamente, v tom lepšom by už pripravoval nové voľby.
Sú to politický aj manažérsky analfabeti a prznia túto krajinu.
To je nezmysel. V tom prípade by sa spoluúčasť dotýkala vlastne všetkých, lebo tak ako sa niekto nedá zaočkovať na Cov2SARS, tak zase niekto fajčí, iný pije, ďalší nekompenzuje stres a prežiera sa a.p. Kto a ako chce nadefinovať hranicu spoluúčasti v systéme postavenom na solidarite?
Jasné! Fico bude kandidovať a zase vyhrá nejaké teľa ako Kiska či Čaputová! Ten Danko nie je normálny, alebo nevidí. Veď tá naša Zuza sa stala prezidentkou len preto, lebo jej "fans" stále spájali Šefčoviča zo SMER-SD. Keby nie tejto lži, tak sme mohli mať aspoň prezidenta normálneho.
Toto nie je prezidentka. Nedal by som jej viesť ani Dedinský výbor zväzu žien. Ona vôbec nechápe, že problémom nie sú ľudia, ale vláda a jej komunikácia. Tejto vláde už nikto neuverí, ani keby mali 100% pravdu.
S.W.Hawking vo svojich prácach hovorí, že nekonečno sa nedá popísať, pochopiť a nedá sa s nim pracovať. Naša vláda aj prezidentka to vie!!
Pomaly ten podvod vypláva na povrch. Ono to hneď bolo divné, že napríklad akási Čaputová s "výtlakom" nejakých 10% má zrazu 55%. Alebo taký Mamľasovič sa prebehne po Cypre či Nice a zrazu má namiesto 8% hodnotu 25%. Všetci ostatní sa pohybovali niekde okolo svojich preferencií v rámci štatistickej chyby, len títo dvaja mali nejaký zvláštny skok. Čím to asi môže byť? Žeby zneužitie demokratických pravidiel cez hrubú masmediálnu manipuláciu?
Tipujem, že sa Andrej chytil odkrytej zásuvky a vtedy sa mu zablyslo. Lebo takú somarinu, nemohol vidieť len tak, bez dôvodu.
Po koľký krát už začína táto vláda riešiť nejaký problém? Lebo zatiaľ ich začala dosť, škoda, že ani jeden neukončila. Hovorí sa, že nešťastie nechodí samo. Teraz máme aj dôkaz, postihol nás Covid, Matovičova vláda a Čaputová. Teda tri nešťastia naraz.
Ja neviem, ako môžu byť nejaké krajiny vo Francúzsko-Nemeckej únii nespokojné.
To máš jedno stejné hovado, len fara iná.
Ani za socíka neboli médiá také oddané totalitnej vláde ako teraz. My by sme mali oslavovať VOSR (Veľká Októbrová Socialistická Revolúcia) a nie 17.11. 1989
ešte šťastie, že neboli zo Slovenska. To by ich rovno zabili ako Chovanca
A toto je čo za komentár? Citujem: " Vedenie Premier League vyjadrilo zdesenie nad jeho konaním. ... Pri tomto však aj zostalo. Aboutrika síce absolvoval so zamestnávateľom pohovor, no nebol prepustený ani nijak inak sankcionovaný."
Je to jeho názor a za názor predsa nemôže byť nikto sankcionovaný. Alebo už nie sme demokrati? Nemáme slobodu slova? - Pripomeniem Voltairove slová: "Nesúhlasím s tým, čo hovoríš, ale do poslednej kvapky krvi budem brániť tvoje právo povedať to!!" Tak čo je toto za zhovädilosť? -- "no nebol prepustený ani nijak inak sankcionovaný."
Takže keď niekto vyhlási, že vakcína je sloboda, alebo nejakú podobnú volovinu, tak dostane 10 rokov?
A sankcie proti Taliansku, Španielsku, Francúzsku .... budú aké?
Keď za socíka niečo strana a vláda schválili, tak to v prvom rade bolo zadarmo (teda v rámci rozpočtu) a v druhom to bolo organizačne zabezpečené tak, že nariadenú činnosť vykonávali zložky štátu. Hoci aj vo vojenskom stane pred podnikom, kultúrnym strediskom či Národným výborom.
Nikdy to nebežalo tak, že si ľudia platili dane, zdravotné aj sociálne a ešte im niekto nariadil platiť test, či podniku kontrolovať niečo, čo nebolo v pláne podniku a ešte im to nechali aj zaplatiť.
Odporúčame