A ty si presne taký istý ako Heger. Ono totiž "Za šírenie coronavirusu môžu hlavne, a teraz pozor, VŠETCI. Lebo ten vírus je medzi nami. Ani očkovanie, ani testovanie ani vyliečenie vírus neodstránia, len tvoj imunitný systém zabráni, aby ten vírus na tebe zafungoval. Tomu vírusu na nejakej kľučke od dverí je úplne jedno či si OTP, alebo nie si. Ide o to, že sa tvoje telo vie brániť dostatočne včas, lebo rozpozná nebezpečenstvo. Ak ho nerozpozná, tak imunitný systém zareaguje neskôr a môže to skončiť fatálne.


