Ako Slováci tiahli na Moskvu
Teraz pre zmenu plánujeme útok spolu s USA. Nemci už dali jasne najavo, že NEIN. Francúzi sa zdráhajú, len Briti, a ako obyčajne Poliaci, sú celý happy, kedy už do toho Ruska zase "vtrhneme". A až dostanú zase po papuli aj od Američanov, Britov aj Rusov, tak budú chodiť , že akí sú oni chudáčikovia.
No a tá veta, citujem: "Slovenský štát bol jediným spojencom hitlerovského Nemecka v agresii proti Poľsku." ma pekne dožrala. Kto bol do arschhole prvý, kto po Mníchove napadol Československo? Veď ani Tretia Ríša nebola taká aktívna v okupovaní Čiech, ako Poliaci. Veď do ČSR vtrhli hneď 1.10.1938