Ak budeme brať pravicu v rozsahu stredopravý liberáli, konzervatívci, národniari a nacionálny socialisti a ako ľavicu sociáldemokratov až komunistov, tak áno. Lenže my tu máme také nekonvenčné chápanie politiky až hrúza. OĽaNO je niečo, čo ani Pán Boh nevie nikde zaradiť, lebo paralelne zo sociálnymi trikmi na občanov uplatnia čisto pravicové ekonomické zákony. PS - sa vyhlasuje za liberálov, ale podľa programu sú socialisti. Fico sa vyhlási za sociáldemokrata, ale s každým eurom pre občana, mu vycucne z peňaženky 10.Takže s tým radením na Slovensku to nie je také ľahké, lebo liberáli, národniari či kresťania (myslím politických kresťanov, nie veriacich ľudí) sa tak zohavili, že sa nechytajú, Prekvapujú ma Ficove percentá, ale to je podľa mňa výsledok Matovičovho prístupu k vláde, koaličným partnerom a riadeniu štátu ako celku.
Takže si myslím, že podľa predložených programov majú naozaj PS bližšie k socialistom, ako k liberálom.

