Táto totalitná anarchia sa zle skončí a som zvedavý, ako sa budú vyhovárať všetci čo konať mali a nekonali!!!!
Nezávislé súdy a justícia vôbec, ľudskoprávne organizácie, ombudsman, prezidentka, ale hlavne PARLAMENT tejto krajiny, ktorý ako najvyšší a zákonodarný orgán schvaľuje zákony proti občanom.
Sú to zločinci a nie 3 piliere demokracie.


