Smer chce odvolávať celú vládu. Bez Hlasu to nepôjde
Keby si ústavné inštitúty a inštitúcie plnili svoje funkcie, tak táto situácia nemôže nastať.
-- prokurátori majú povinnosť konať pri nedovolenom konaní aj na základe info z médií - čo sú slepí a hluchí
-- poslanci alebo kluby majú povinnosť konať pri nedovolenom konaní a podávať podania na GP a ÚS - kde sú? Tie Ficove tančeky sú o ničom a on to vie
-- prezident má povinnosť konať pri nedovolenom konaní v rámci svojich právomocí - čo robí pani prezidentka? Pekne sa oblečie, nahodí zladené rúško a telefonuje s českými lekármi
Ale uvedomte si jedno páni politici, ak nebudete robiť poriadok vy v rámci zákona a ústavy, tak to spraví rozzúrený dav a budeme ako v USA. Streľba po uliciach vyrabované obchodu a zničené všetko, kade sa ten dav preženie.